Новини та статті

Магазин настільних ігор Hobby House (ho-ho)

Ho-ho-ho дорогі відвідувачі Hobby House! Ви опинилися у чарівному місці, де не просто продаються настільні ігри – це справжній клондайк живих емоцій, радості, геніальних ідей та азарту! Тут вам завжди допоможуть обрати відмінні подарунки, знайти ту саму першу гру для новачка та намагатимуться здивувати тих, хто розібрався не в одному десятку настільних ігор.

Hobby House – це молодий український стартап, який заснований компанією веселих, креативних та захоплених настільними іграми людей. Ми дуже цінуємо кожного клієнта. Саме тому команда ho-ho робить усе можливе, щоб гості відчували себе максимально комфортно.

Інтернет-магазин настільних ігор ho-ho.com.ua – це можливість знайти потрібну настолку за розумними та демократичними цінами, адже для нас важливий не тільки бізнес. Найбільше надихає й мотивує те, що настолки стають все більш популярні й ми теж хочемо внести свій внесок в процвітання цього виду хобі в Україні та, зокрема, у нашому рідному місті Краматорськ. Адже це здорово спостерігати як хтось опиняється за ігровим столом вперше, його очі наповнені цікавістю, азартом та бажанням перемагати. Після чого в скарбничку розваг назавжди додано новий вид дозвілля.

Настільні ігри розважають, розвивають, згуртовують та знімають стрес! Сидячи у теплі та затишку можливо мужньо виживати на безлюдному острові, володіти гігантськими корпораціями світового масштабу, шпигувати, блефувати, будувати та розвивати свою ферму, завойовувати невідомі землі та підкорювати усе нові та нові вершини.

Залежно від геймплея, за допомогою настолок можна легко організовувати вечірки та дні народження, класно проводити дозвілля з друзями або родиною, проводити незабутні вечори з коханою людиною, влаштовувати спекотні дуелі й, звичайно ж, граючи розвивати мислення та спритність.

Щоб строкате розмаїття не заважало зорієнтуватися та було легко обрати настільну гру, Hobby House розділений за жанрами та категоріями, які переплітаються між собою. Серед них без проблем можна знайти логічні головоломки, детективи з безліччю таємниць та загадок, веселі та пікантні ігри для дорослих, а також безліч стратегічних, економічних та рольових настільних ігор. Також ви можете скористатися віковим фільтром у категоріях, щоб підібрати настільну гру для дітей майже будь-якого віку.

Ви завжди можете поставити запитання та отримати індивідуальну консультацію! З власного досвіду знаємо, що купити гру до душі іноді також складно, як гарну книгу. Адже якщо все вийде – відірватися буде дуже складно. Це почуття захопленості процесом незабутньо для всіх, хто полюбив настільні ігри так само, як ми.

При появі будь-яких складнощів або запитань, наші гості завжди можуть звернутися до професійних асистентів, написавши у чаті. Фрейм можна знайти у правому нижньому кутку вікна.

А для тих, хто любить поговорити (або не любить заповнювати форми), в робочий час у нас доступна класна технічна підтримка та ми готові допомогти вам з будь-якими питаннями, що виникли!