Вже зовсім скоро — 14 лютого, у день Святого Валентина — світ заповнять червоні серця, плюшеві ведмедики, шоколадні цукерки, кульки та поцілунки. В День всіх закоханих Українці визнаються у почуттях, влаштовують незабутні побачення та дарують найромантичніші подарунки, й все це можна зробити за допомогою наших романтичних настолок!

Існує думка, що в ігри грають тільки великими компаніями, але це не так. На сайті Hobby House ви знайдете безліч настільних ігор, які створені для вечорів tete-a-tete зі своєю половинкою й стануть ідеальним подарунком на день святого Валентина. Ви можете не дарувати саме коробку з грою: відкрите пакунок та створіть найнезабутніше свято для коханої людини. 

В топі нижче ми зібрали настілки різного характеру, які можна замовити, як подарунок хлопцю чи дівчині на 14 лютого. Це еротичні, творчі, психологічні, та розмовні ігри, які допоможуть відкритися новій людині, знайти нові ідеї у міцних стосунках, усунути непорозуміння, підготувати найнезабутніші побачення, зіграти в рольові ігри, виповнити мрії та багато іншого. Тож, детальніше в коротких описах до ігор:

Valentine_01.jpg
Valentine_02.jpg
Valentine_03.jpg

Угода на любов

Ця квест-гра стане дуже креативним подарунком до Дня закоханих. Допоможе розкритися вашим почуттям, й покаже, наскільки сильно ви без розуму один від одного. Тут зібрані приємні завдання, які ви зможете виконати для своєї половинки. Наприклад, «підготувати фантастичне побачення», «реалізувати найзаповітнішу мрію», «вирушити туди, де музика звучить до самого ранку» або навіть «разом скласти загальні "наполеонівські" плани на рік»..й, звичайно, взятися за їх виконання.

100 незабутніх побачень

Подарунок для закоханих, що допоможе зробити цілих 100 побачень особливо цікавими та неповторними! Поради, міні-завдання, квести, ідеї романтичного дозвілля — за допомогою цієї гри можна створити запас спогадів на все життя, провести вечір за приємним спілкуванням, краще дізнатися одне одного та наповнити кожну зустріч унікальними подіями.

100+1 побачення

Чудова ідея романтичного подарунка для палко закоханої пари — скретч-постер «100+1 побачення»! З цією картою коханим не доведеться щоразу вигадувати, чим урізноманітнити дозвілля, побачення та свої чарівні стосунки. Під захисним шаром сховані найкращі ідеї, що допоможуть створити неповторні спогади про цей період життя.

Сексополія

Партія протікає так само як і у звичайній «Монополії»: гравці кидають кубик, пересувають фішки на відповідну кількість поділок та купують поля. Але це тільки початок. Стає гарячіше, коли ваша фішка встає на поле, що належить вашому партнеру. Так, ви все правильно зрозуміли. Ні, вам не вдасться відбутися грошовим штрафом…

Loopy sex game

Ще один чудовий подарунок для закоханої пари, проте, на відміну від гри вище, ігрове поле зі стрілкою робить геймплей ще більш непередбачуваним. Обертаємо стрілку і тягнемо карту з колоди сектора, що випав:

 • «Розмови» та «пікантні питання» допоможуть розкритися партнерам та поговорити на романтичні відверті теми.
 • «Ласки» — легке торкання пальців, яке може викликати вибух емоцій не менш ніж тісні обійми.
 • «Прелюдії», і тут поспішати не треба: червоні карти навчати як розтягнути задоволення.
 • «Секс»: чорні карти запропонують по-різному, але дуже гаряче, закінчити вашу гру.

Між нами

Чудовий спосіб провести День Святого Валентина за романтичною та вельми відвертою бесідою зі своєю половинкою. 150 карток-питань, складені з професійним психологом, допоможуть легко розговоритися самому та вислухати своє кохання:

 • Випуск «Про Таємне» дозволить побути як ніколи близькими: відкрити всі свої таємниці та бажання.
 • Набір «Про любов» дозволить поговорити більш про ваші стосунки, ніж про себе.

Правда або дія

Класична «Правда чи дія» у стильній подарунковій коробці, де ви знайдете 100 довгих карток, розділених на дві категорії. Відповідно від свого вибору, закохані по черзі тягнуть картки «правди» чи «дії»: відповідають на відверті, іноді навіть компрометуючи питання, або виповняють сміливі дії. Ми підготували для вас три пікантні набори:

 • «Для пар» містить невинні, але вельми відверті питання та красиві романтичні дії. Тут немає надмірно відвертих завдань.
 • «Камасутра» — це щось гарячіше! На вас чекають відверті питання та найсміливіші пози.
 • «БДСМ» розкриває найжорсткіші теми – зв'язування, підкорення, рольові ігри, покарання та найвідвертіші питання.

Чекові книжки

Можливість подарувати дівчині (або хлопцю) не просто гру, а насамперед свою увагу та любов. У наборі ціла купа бажань, які власник книжки зможе замовити у того, хто подарував настілку. «Fun Games Club» випустили кілька наборів на різні теми:

 • «Для нього» — це подарунок хлопцю, завдання якого виконуватиме його красуня. Наприклад, це може бути масаж, кулінарний шедевр у її виконанні або просто вільний вечір із друзями.
 • «Для неї» — подарунок для дівчини, примхи якої виконуватиме її коханий. Сумісна поїздка на її вибір, сніданок в ліжко або покупка, про яку вона так давно мріє.
 • Набори з «Пристрасними» та «Інтимними» бажаннями — це романтичні, сексуальні чи, навіть, вульгарні завдання різного рівня «складності» для пар, які не цураються експериментів у відносинах та сексі.

Love-фанти

Цей романтичний подарунок освіжить міцні відносини та допоможе побудувати тільки-но створені: гра внесе різноманітність і додасть гарячі нотки в інтимне життя. На вас чекають картки з різними за складністю завданнями: які саме зроблять вашу ніч — вирішувати вам ;)

 • У «Love Фанти: Romantic» концепція заснована на романтичних вчинках та красивих любовних пригодах. Тут немає надмірно відвертих завдань (зустрінеться лише кілька фантів із пікантними моментами).
 • «Love Фанти: 69 або Ігри в ліжку» змусить повністю поринути в океан почуттів, відкинувши всі умовності. Карти допоможуть налаштуватися на романтичну атмосферу, потім стануть гарячішими, перейдуть у рольові ігри…а далі все залежить від вашої фантазії. А її вже не зупинити…

Секс-календар 2023

Ще одна пікантна гра для закоханих, яка додасть натхнення у ваші інтимні стосунки та виключить монотонні дні з вашого розкладу. Секс-календар — дійсно класний подарунок на 14 лютого. Це унікальна можливість повторити ваші перші побачення, зіграти в еротичні рольові ігри, влаштувати незабутню зустріч за містом; глибше та по-новому пізнати свого партнера чи партнерку. Ідей буде безліч, тож цей ви будете забезпечені романтичними ідеями на всі 365 днів наступного року.

1001 День і 1001 Ніч

Цікавий, стильний та просто чудовий подарунок коханій людині або знайомій парі на день святого Валентина. Це нетривіальний спосіб створити відверте побачення та урізноманітнити сексуальне життя. За допомогою 108 карток ви пройдете шлях від легкої прелюдії до найцікавіших поз з Камасутри. Гра складається з 2 частин 

 • Колода «День» — з переліку частин тіла та дій, які потрібно з цими частинами тіла виконувати;
 • Картки із сету «Ніч» — це 54 найприємніші пози для сексу з «Камасутри» й, одночасно, класична карткова колода. На випадок, якщо втомитеся від еротики та захочеться просто партію в «бридж» або старого доброго «дурня».

Фантазм

Еротична гра про інтимне життя, гостроту почуттів, сексуальні фантазії та несподівані експерименти на двох. Кожна колода поділена на три рівні складності: гаряче, жарко, дуже жарко, що дозволить від скромних прелюдій досить плавно перейти до вельми гарячих способів отримання задоволення. 

Щоб погратися, дайте завдання партнеру, а коли воно буде виповнено, обміняйтесь ролями: зробіть те, про що мріє ваша половинка. Грати можна дотримуючись завдань, написаних на картках, або використовувати їх як іскру, від якої розгориться полум'яна пристрасть!

Sex-кубики

Дуже оригінальний подарунок на 14 лютого для закоханої пари. Ця гра — справжній генератор еротичних подій, завдяки чому завоювала шанувальників у всьому світі. Тепер у вашому розпорядженні цілих 5 кубиків!

У «Класичній грі»:

 • Перший кубик визначить місце, де ви будете кохатися;
 • Другий — прелюдію;
 • Наряд;
 • Реквізит;
 • Любовну позу.

Набір «Рольові ігри» підкаже коханцям нові сценарії:

 • Перший кубик визначить Альфу наступної партії;
 • Тему рольової гри;
 • Надасть додаткові дії;
 • Підбере образи;
 • Реквізит.

Oral sex

Розроблена з метою зблизити закоханих, урізноманітнити їхнє сексуальне життя та подолати всі кордони… які б кожен ще довго не наважувався переступити. Головне, не сковуватися та не обмежувати власні бажання, адже тільки ви вирішуєте, наскільки палко пройде цей незабутній час.

Карти різнокольорові, тож правила розроблені так, що ви поступово, починаючи з прелюдій, дійдете до найприємнішого продовження Дня Закоханих:

 • Блакитний – прелюдії, які виконує чоловік;
 • Світло-рожевий – прелюдії для жінки;
 • Синій та рожевий – це продовження у вигляді оральних ласк;
 • Бузковий – якась максимально дивовижна поза для обох партнерів.

Оральні фантазії

Романтичний подарунок хлопцю та дівчині на тему еротичних фантазій та оральних ніжностей. Це шанс випробувати на собі та вашому партнері найпотаємніші, найпікантніші та максимально відверті бажання, про які ви фантазуєте, але вагаєтесь втілити в життя.

Закохані будуть кидати кубик, по черзі рухатися ігровим полем із гарячими завданнями.  Спробуйте пройти весь шлях до фінішу та не зійти з дистанції: перемога й усе задоволення дістанеться тому, хто перший досягне поля 69!

Еротичні настільні ігри 18+: кому сподобається такий подарунок на 14 лютого?

Сучасність зняла безліч табу: якщо раніше тема сексу була під забороною, то сьогодні еротичні настілки мега-популярні й серед молодих, й серед тих, хто давно перебуває в шлюбі. Відверті ігри дозволяють зміцнити відносини та розвинути їх в нових напрямках; дізнатися багато нового про себе та свого партнера, а також креативно урізноманітнити сексуальне життя. Ми радимо ігри вище для всіх пар, які готові відкритися, довіритися один одному, отримати незабутні емоції та насолоду.

Як вибрати настільну гру для дорослих, як подарунок до Дня Святого Валентина?

Звичайно, цей топ — то не всі набори, які можуть стати найкращим подарунком на 14 лютого. Ми завжди раді допомогти з вибором та запропонувати актуальні дорослі ігри для тендітних стосунків, які тільки починаються, полум'яного кохання в шлюбі або веселих сімейних вечорниць! Просто напишіть нам через віджет у нижньому кутку екрана, або у Дірект: Instagram