Ігри на будь-який смак

Популярні

Нові

Магазин настільних ігор

ho-ho-ho дорогі відвідувачі Hobby House!

Тільки що, Ви опинилися у місці, де Ви зможете підібрати все для цікавого, веселого, а часом і азартного проведення часу. Тут ми допоможемо знайти "свою" першу гру новачкам, а також будемо раді досвідченим гравцям, які прийшли за новою порцією настолок, які напевно знають, як же це круто.

Нас радує, що настолки стають все більш популярною розвагою в Україні, і щоб зробити його ще більш масовим, ми розповідаємо все більшій кількості людей про цей вид дозвілля. Адже це дійсно здорово! Дуже приємно спостерігати як хтось виявляється за ігровим столом вперше, його очі наповнені інтересом, азартом і бажанням перемагати. Після чого в скарбничку розваг назавжди доданий новий вид дозвілля.

Настільні ігри об'єднують

Зібратися за настолкою удвох, всією сім'єю з дітьми, або галасливою компанією, і на кілька годин годин зануритися в незвичайний світ тієї чи іншої гри - кайф. Ви можете разом рятуватися від загибелі на безлюдному острові, або ж бути конкурентами володіючи гігантськими корпораціями, завойовувати нові землі, шпигувати, блефувати, будувати свою ферму, вирощуючи тварин і рослини, і багато-багато іншого. Все залежить від Ваших переваг і таємних фантазій, а ми, в свою чергу надамо асортимент класних ігор на будь-який смак: стратегічних, детективних, логічних, економічних, рольових і навіть еротичних.

У двох словах про Hobby House

Ми - молодий магазин, і в цьому є величезний плюс для Вас, так як ми дуже намагаємося і для нас важливий кожен клієнт. Ми намагаємося бути трішки швидше, зробити товар трохи дешевше і працювати якомога більш індивідуально з нашими клієнтами.

Статьи и новости

Виробники

Hobby WorldRevensburgerKilogamesIgamesGagaFeelindigo