Настільна гра Top Trumps Match: Гаррі Поттер (Top Trumps Match: Harry Potter)

1 070,00 ₴
Знижка за реєстрацію 3%
Кількість
Кубознижка! rrow_down keyboard_arrow_up

Шанувальники настільних ігор по-різному ставляться до кубиків, але якщо мова йде про кубик знижки - всім одностайно це подобається!

Вам потрібно , щоб скористатися цією можливістю. Ви отримаєте 3% знижки за Реєстрацію (знижка може бути збільшена в залежності від загальної суми ваших замовлень) і зможете кинути кубик та отримати додаткову знижку від 1% до 6% згідно зі значенням кубика.

Час гри
15-30 хв
Мова
Англійська Мовонезалежна
Жанр
Розвиваючі Швидкі
Вік гравців
4+
Кіл-сть гравців
2
Бренд
Winning Moves
Категорія
Дитячі
 

Відгуки від наших клієнтів про Hobby House

 

Детальніше про варіанти та умови доставки

Top Trumps Match: Гаррі Поттер (Top Trumps Match: Harry Potter) у Hobby House

Настілка «Top Trumps Match: Гаррі Поттер» — це новий тематичний випуск популярної дуельної гри «Top Trumps Match». У Великобританії в неї обожнюють грати всією сім'єю вже понад 40 років! Гра продається більш ніж у 30 країнах та має сотні варіантів оформлення.

У цьому виданні гральні кубики задекоровані у стилі романів про Гаррі Поттера — на їх гранях ви зустрінете Герміону Грейнджер, Рубеуса Хагріда, Альбуса Дамлбдора, Мінерву МакГонагалл, Білу Сову Буклю, Доббі та інших. Як і усі ігри з серії «Top Trumps Match», вона відмінно тренує пам'ять та логічне мислення, а компактні розміри й зручний розкладний кейс дозволяють взяти улюблених героїв в поїздку чи у гості. 

Увага! Це англомовне видання, але «Top Trumps Match» — це проста у розумінні мовонезалежна гра, тож перекладач знадобиться 1 раз, і тільки для буклета з правилами.

Як грати?

Розкритий пластиковий кейс — це готовий ігровий простір, розділений навпіл спільною стіною з отворами для кубиків. Перед початком гри комірки рандомно заповнюються кубиками (опоненти бачать різні зображення на протилежних гранях кубиків). Кожен отримує по 2 картки героїв долілиць — їх поки що дивитись не можна. 

Завдання дуелянтів — якнайшвидше зібрати ряд з 5 однакових персонажів (горизонтально, вертикально чи діагонально). Гра нагадує морський бій за своєю суттю, але ви тут не вражаєте комірки суперника, а прямо впливаєте на його поле. Своїми діями ви можете як завадити, так і допомогти супернику, отже уважно стежте за своїми рядами та, одночасно, за діями іншого гравця.

Перебіг гри

Перший гравець починає гру, проштовхуючи лівий верхній кубик на сторону опонента. Другий гравець бере цей кубик, перевертає його вигідною стороною та вставляє у сітку (замінюючи й проштовхуючи будь-який обраний кубик). Тепер перший гравець бере кубик, що впав на його сторону, та робить свій хід. 

Гра триває, доки хтось не закричить “Матч!” — це означає, що гравець досягнув мети (останній кубик, якщо це потрібно для завершення лінії з п'яти, можна поставити в пустий отвір). Гравець перевертає картки: якщо зібрана лінія збіглася з персонажем на одній з карток, ви отримуєте 2 очки, а якщо ні — 1 очко. Гравці проводять кілька раундів, щоб урівняти шанси на перемогу.

Кому сподобається гра?

«Top Trumps Match» — це настілка, в котру грають незалежно від віку. Їй захоплюються діти з 4 років, підлітки та дорослі — багато хто виріс разом з цією грою й досі обожнює розкладати її разом із друзями. Це ідеальний вибір для тих, хто любить дуельні ігри з логічною складовою та не проти потренувати пам'ять і аналітичне мислення. Крім того, завдяки своєму сеттінгу, видання «Harry Potter» стане чудовим подарунком для кожного поклонника Поттеріани та її чарівних героїв.

Ви можете придбати гру Top Trumps Match: Гаррі Поттер (Top Trumps Match: Harry Potter) у магазині ho-ho з доставкою по всій Україні.

  • Ігрове поле - стилізований дорожній кейс
  • 25 стилізованих кубиків персонажів
  • 15 стилізованих карток персонажів
  • Правила гри

Відгуки та запитання

Додати відгук
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Було корисно? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Додати коментар

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Відповідь(ей) @ANSWERS_NB@ Вподобали @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Не вподобали @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Коментар(ів) @COMMENTS_NB@
Відповісти Додати коментар
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Reply
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Add a comment @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Reply

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Reply